Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Tower - Scarlet
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

07.01
2021
Konkurs „O Złoty Indeks PK” – rejestracja kończy się dzisiaj!

Konkurs „O Złoty Indeks PK” – rejestracja kończy się dzisiaj!

 
Konkurs „O Złoty Indeks PK” – rejestracja kończy się dzisiaj!
Uczniowie szkół średnich, którzy w 2021 r. przystąpią do egzaminu dojrzałości, mają szansę na zdobycie dodatkowych punktów w rekrutacji na Politechnikę Krakowską.
 
Konkursowa rywalizacja będzie odbywać w zakresie dwóch przedmiotów: matematyka i chemia. Każdy uczestnik może wybrać tylko jeden z nich. Konkurs składa się z dwóch etapów. Pierwszy – zdalny – został zaplanowany 9 stycznia 2021 r. o godzinie 10.00 na platformie e-learningowej. Będzie to sprawdzian umiejętności w zakresie wybranego przedmiotu. Do etapu drugiego, który  odbędzie się 27 lutego 2021 r. na Politechnice Krakowskiej, zostanie zakwalifikowanych 40 osób z każdego przedmiotu – zdobywców najlepszych rezultatów w części online. 
 
W zależności od uzyskanych wyników, laureaci etapu finałowego otrzymają 100, 50 lub 30 dodatkowych punktów, które zostaną doliczone w postępowaniu rekrutacyjnym na Politechnikę Krakowską, na wybrany kierunek studiów (za wyjątkiem Wydziału Architektury oraz kierunku inżynieria wzornictwa przemysłowego na Wydziale Mechanicznym). Dodatkowo dla laureatów I stopnia (nagroda 100 dodatkowych punktów przy rekrutacji na PK), którzy podejmą studia na Politechnice oraz zaliczą pierwszy semestr, przyznane zostaną nagrody finansowe w ramach programu „Student Lider pierwszego roku”.
 
Rejestracja do udziału w konkursie „O Złoty Indeks PK” rozpoczęła się 8 grudnia 2020 r. i potrwa do 7 stycznia 2021 r. Będzie można jej dokonać poprzez formularz na stronie: www.indeks.pk.edu.pl. Tam też wszystkie informacje na temat konkursu, w tym Regulamin oraz przykładowe pytania, a także informacje o zwycięzcach poprzednich edycji. 
 
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners