Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Various Artists - Maroon5 / Makes Me Wonder
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

31.03
2020
Konkurs na temat Tadeusza Kościuszki odwołany z powodu epidemii koronawirusa

Konkurs na temat Tadeusza Kościuszki odwołany z powodu epidemii koronawirusa

 
Konkurs na temat Tadeusza Kościuszki odwołany z powodu epidemii koronawirusa
Informujemy, że z powodu zagrożenia koronawirusem SARS-CoV-2, w trosce o bezpieczeństwo uczestników, ich bliskich oraz wszystkich osób zaangażowanych w organizację przedsięwzięcia, władze Politechniki Krakowskiej podjęły decyzję o odwołaniu IX edycji ogólnopolskiego konkursu „Tadeusz Kościuszko – inżynier i żołnierz”.
 
Zgodnie z harmonogramem, 6 kwietnia br. miał odbyć się I etap, którego zwycięzcy – 5 studentów i 5 uczniów – wzięliby udział w wielkim finale, planowanym na 24 kwietnia. II etap zawsze odbywał się na terenie Politechniki Krakowskiej. Uczestnicy odpowiadali na pytania zadawane przez prowadzącego. Na widowni zasiadali członkowie jury oraz nauczyciele, rodzina i przyjaciele laureatów. Sytuacja spowodowana pandemią koronawirusa, w tym działania podejmowane w celu jej zapobiegania i zwalczania (m.in. zakaz zgromadzeń), uniemożliwiają przeprowadzanie konkursu. 
 
Serdecznie dziękujemy za duże zainteresowanie konkursem, który na stałe wpisał się do kalendarza wydarzeń organizowanych na Politechnice. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku bez przeszkód uda się wrócić do tej inicjatywy i ją zrealizować. Już teraz serdecznie zapraszamy wszystkich studentów i uczniów szkół ponadpodstawowych do udziału. Zachęcamy też do śledzenia strony internetowej: kosciuszko.pk.edu.pl

 
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners