Kobranocka - Kocham Cie jak Irlandie

Konkurs na projekt parku rzecznego w Krakowie

Politechnika Krakowska i Zarząd Zieleni Miejskiej w Krakowie organizują konkurs urbanistyczno-architektoniczny na opracowanie koncepcji zagospodarowania północnej części parku Aleksandry w Krakowie.

Konkurs skierowany jest przede wszystkim do studentów architektury krajobrazu, architektury, architektury i urbanistyki. Prace powinny uwzględniać szczególny charakter miejsca, będą one ważnym elementem dalszej dyskusji na temat realizacji inwestycji na wspomnianym terenie. Za najlepsze projekty przewidziane są nagrody pieniężne, a termin nadsyłania prac konkursowych to 31 października 2017. Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej uczelnii.