Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Coldplay - Clocks
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

28.08
2017
Konkurs na projekt parku rzecznego w Krakowie

Konkurs na projekt parku rzecznego w Krakowie

 
Konkurs na projekt parku rzecznego w Krakowie
Politechnika Krakowska i Zarząd Zieleni Miejskiej w Krakowie organizują konkurs urbanistyczno-architektoniczny na opracowanie koncepcji zagospodarowania północnej części parku Aleksandry w Krakowie.

Konkurs skierowany jest przede wszystkim do studentów architektury krajobrazu, architektury, architektury i urbanistyki. Prace powinny uwzględniać szczególny charakter miejsca, będą one ważnym elementem dalszej dyskusji na temat realizacji inwestycji na wspomnianym terenie. Za najlepsze projekty przewidziane są nagrody pieniężne, a termin nadsyłania prac konkursowych to 31 października 2017. Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej uczelnii.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners