Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Queen - It's A Hard Life
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

09.03
2015
Konkurs Giełdowy INDEX

Konkurs Giełdowy INDEX

 
Konkurs Giełdowy INDEX
W najbliższy czwartek podczas porannej audycji naszymi gośćmi będą organizatorzy ogólnopolskiego konkursu giełdowego INDEX, a już teraz zapraszamy do zapoznania się z tematem.
Zachęcamy do wzięcia udziału w ogólnopolskim konkursie giełdowym INDEX the Investment Challenge.
Projekt skierowany jest do studentów z całej Polski i ma na celu promowanie tematyki giełdowej oraz aktywnego sposobu lokowania środków. Uczestnicy konkursu mają możliwość sprawdzenia swoich umiejętności oraz zdobycia doświadczenia ale także atrakcyjnych nagród. 
 
Zmagania w INDEX the Investment Challenge potrwają 4 tygodnie, a najlepsi gracze zostaną zaproszeni na uroczystą galę finałową, która odbędzie się w Sali Notowań Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, gdzie odbiorą zdobyte nagrody.
Aktualne informację na temat konkursu możecie znaleźć na fanpage'u konkursu:
 
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners