Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki - NowineX
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

19.08
2021
Konkurs Budownictwo Cyfrowe/BIM - eliminacje WorldSkills Poland

Konkurs Budownictwo Cyfrowe/BIM - eliminacje WorldSkills Poland

 
Konkurs Budownictwo Cyfrowe/BIM - eliminacje WorldSkills Poland
W dniach 27-29.10.2021 r. na Politechnice Krakowskiej, odbędą się zawody w konkurencji budownictwo cyfrowe/BIM. W ciągu dwóch dni zmagań zawodnicy powalczą o udział w międzynarodowym finale WorldSkills Shanghai 2022.
Celem Konkursu jest ocena zdolności Uczestników do rozwiązywania problemów poprzez praktyczny zestaw zadań. Uczestnicy Konkursu będą w ramach wykonywanych zadań posługiwać się zaawansowanymi technikami modelowania informacji o budynku, koordynacji międzybranżowej, generowania informacji z modeli i jej przetwarzania, umiejętności pracy w zgodzie ze standardami procesów informacyjnych BIM określonych w normach ISO 19650 i innych, umiejętności pracy w warunkach stresu.
 
Ocenie podlega dokładność, skrupulatność oraz umiejętność kreatywnego i innowacyjnego podejścia do zadań praktycznych.
 
Finał Eliminacji Krajowych WorldSkills Poland 2021 Kraków odbędzie się na Politechnice Krakowskiej i będzie trwał dwa dni. W Finale wystartuje 6 uczestników, jednak w szczególnych przypadkach liczba to może zostać zwiększona o Zawodników, którzy w eliminacjach zdalnych (Etap II) uzyskali punktację ex equo.
 

Wszelkie informacje oraz formularze rejestracyjne można znaleźć na stronie wydarzenia.

 
---
 
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners