Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Maria Peszek - pan nie jest moim pasterzem
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

05.05
2022
Konferencja Naukowo-Techniczna Konstrukcje Sprężone KS2021

Konferencja Naukowo-Techniczna Konstrukcje Sprężone KS2021

 
Konferencja Naukowo-Techniczna Konstrukcje Sprężone KS2021
Już w maju odbędzie się w Krakowie Konferencja Naukowo-Techniczna Konstrukcje Sprężone KS2021! Komitet Organizacyjny wraz z Komitetem Naukowym dokonuje ostatnich przygotowań do wydarzenia.


Informujemy o interesującym i wartościowym wkładzie Autorów zgłoszonych publikacji. Wśród nich znalazły się prace reprezentantów wielu wiodących Uczelni, które kształcą i prowadzą prace naukowe w dziedzinie konstrukcji żelbetowych i sprężonych. Wiele ciekawych publikacji przedstawili autorzy z wiodących przedsiębiorstw, aktywnych w dziedzinie technologii prefabrykacji, ale też i w dziedzinie specjalistycznego wykonawstwa konstrukcji kablobetonowych. Będą omawiane zagadnienia modelowania konstrukcji, nośności elementów, technologii, nowych materiałów i wiele innych.

W ramach obrad będą przedstawione dwa referaty kluczowe. Pierwszy z nich, związany z tematem wiodącym KS2021 zawiera szerokie omówienie zagadnień aerodynamiki cięgien, istotnych dla konstrukcji narażonych na obciążenie wiatrem. Drugi referat kluczowy dotyczy zagadnienia współpracy strun z betonem na odcinku kotwienia i zawiera szeroką rewizję podejścia obliczeniowego proponowanego przez dotychczas obowiązujące wytyczne międzynarodowe.

Konferencja Konstrukcje Sprężone będzie ponownie forum gromadzącym naukowców i specjalistów, których wkład w rozwój tej dziedziny w naszym kraju jest decydujący. Przewidziane do prezentacji publikacje zapewniają bogaty walor merytoryczny Konferencji i pozwalają uznać, że Konferencje w cyklu KS są nieprzerwanie miejscem najbardziej bogatej dyskusji nad konstrukcjami sprężonymi. Organizatorzy dziękują wszystkim Autorom za ich wkład i zapraszają wszystkich Adresatów tej wiadomości do uczestnictwa w Konferencji.

W najbliższym czasie na stronie www będzie dostępny Program Konferencji, obejmujący wszystkie wydarzenia KS2021. Zachęcamy do jego lektury.

Formularz zgłoszenia uczestnictwa w KS2021

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners