Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Chlopcy z Placu Broni - Kocham wolnosc
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

27.08
2021
Konferencja Ekspertów Praw Studenta na WM

Konferencja Ekspertów Praw Studenta na WM

 
Konferencja Ekspertów Praw Studenta na WM
26 sierpnia o godz. 17:00 na Wydziale Mechanicznym Politechniki Krakowskiej rozpoczęła się VIII edycja Konferencji Ekspertów Praw Studenta, organizowana przez Parlament Studentów RP i SSPK.
 
Po rocznej przerwie (poprzednia edycja, ze względu na pandemię odbywała się online) uczestnicy tego wydarzenia spotykają się na Kampusie Wydziału Mechanicznego, aby przygotować się do prowadzenia szkoleń z zakresu praw i obowiązków studenta.
 
Podczas paneli szkoleniowych, dyskusyjnych i indywidualnych konsultacji, studenci zgłębiają nie tylko tematykę obowiązujących rozwiązań prawnych, ale otrzymują również przygotowanie metodyczne do prowadzenia szkoleń stacjonarnych, hybrydowych i online na swoich Uczelniach.
 
Podczas uroczystego otwarcia zaproszonych gości i studentów z całej Polski powitali: w imieniu Rektora Politechniki Krakowskiej – prof. Dariusz Bogdał, prorektor ds. nauki, a w imieniu Dziekana Wydziału Mechanicznego – prof. Marek Kozień, prodziekan ds. nauki. Do zebranych przemówił również (zdalnie, łącząc się przez komunikator) dr Jakub Koper – pełnomocnik Ministra Edukacji i Nauki ds. Studenckich. Konferencja potrwa do 29 sierpnia.
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners