Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

THE RASMUS - Shot
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

10.04
2019
Koncert zespołu 4 Pory RoQ

Koncert zespołu 4 Pory RoQ

 
Koncert zespołu 4 Pory RoQ
Serdecznie zapraszamy na koncert zespołu 4 Pory RoQ 12 kwietnia 2019 (w piątek) o godz. 19.30 w Klub Gwarek przy ul. Reymonta 17 w ramach trasy promującej wydaną jesienią 2018 r. płytę NIEWAŻNA 13.

Start: 19:30
Wstęp: 19:00

Bilety:
35 zł - w dniu koncertu
25 zł - przedsprzedaż
5 zł - bilety ulgowe;

Zespół 4 Pory Roq istnieje w świecie muzycznym od 25 lat, niezmiennie w doskonałej kondycji. Grupa zdobyła uznanie na wielu festiwalach i przeglądach piosenki studenckiej i autorskiej, z czego najważniejsze – z krakowskiego punktu widzenia – jest III miejsce na Studenckim Festiwalu Piosenki w 1999 roku. Było też dwukrotne zwycięstwo na YAPie w Łodzi, opolskie Debiuty, Złote Skrzydło na festiwalu Bieszczadzkie Anioły, wiele audycji radiowych i świetnie przyjętych koncertów.

4 Pory Roq wykonują utwory z gatunku indie folk i piosenki poetyckiej z elementami jazzu, bluesa i innych nurtów muzycznych. Wszystko jest dziełem autorskim zespołu. Bardzo to uważna muzyka, lekko jednak prowadząca po ścieżkach wyobraźni. Czasem jak fale przypływu, czasem jak czekolada z chilli. Teksty kobiece (autorką jest Ania Bobruś – wokalistka zespołu), jednak bez cienia banału, często humorystyczne, z nutką gorzkiego realizmu.

Całość – wybitnie smaczna i dobrze przyprawiona. Muzycznie wokalistce towarzyszą Grzegorz Sykuła – gitara elektroakustyczna, Marcin Wójtowicz – bas elektroakustyczny i Michał Słomiński – instrumenty klawiszowe, perkusjonalia. Zespół wydał dwie płyty – „Collage” w 2006 r. i – świeżutko, w 2018 r. – „Nieważna 13”. Oficjalna premiera płyty odbyła się w Chełmskim Domu Kultury (stąd bowiem pochodzi zespół) podczas koncertu jubileuszowego 25 lat na scenie.

Tytułem przypomnienia - scena muzyczna "Pod Górniczą Lampą" ma w założeniu prezentować piosenkę autorską w nawiązaniu do tradycji kultury studenckiej lat 80-tych, 90-tych i 2000-nych. Zapraszamy twórców, którzy z sukcesami debiutowali w tamtych latach i tworzą niekomercyjnie nadal.

Bilety do zakupienia na stronie Ticketclub.

Link do wydarzenia na FB: Koncert 4 Pory RoQ

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners