Limp Bizkit - Rollin'

Koło naukowe z PK wśród najlepszych w kraju

Koło Naukowe Systemów Komunikacyjnych z Politechniki Krakowskiej zostało wyróżnione w konkursie „StRuNa 2018”, skupiającym najciekawsze naukowe działania studenckie. Nagrody wręczono w niedzielę 18 listopada w Warszawie.

Koło Naukowe Systemów Komunikacyjnych (KNSK), działające przy Wydziale Inżynierii Lądowej Politechniki Krakowskiej, otrzymało wyróżnienie w głównej kategorii konkursowej - Projekt Roku 2018 - za stworzenie koncepcji rewitalizacji i opracowanie studium transportowego pn. „Miechów MoviGo”.

Konkurs „StRuNa” nagradza studentów oraz doktorantów za najbardziej udane projekty naukowe. Nazwa wywodzi się od pierwszych liter słów „studencki ruch naukowy”. Konkurs organizowany jest przez Fundusz Pomocy Studentom - ogólnopolską organizację pozarządową, która prowadzi działania o charakterze edukacyjnym, informacyjnym, charytatywnym i badawczym.

Więcej przeczytacie na pk.edu.pl .