Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Blink-182 - Stay Together For The Kids
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

21.11
2018
Koło naukowe z PK wśród najlepszych w kraju

Koło naukowe z PK wśród najlepszych w kraju

 
Koło naukowe z PK wśród najlepszych w kraju
Koło Naukowe Systemów Komunikacyjnych z Politechniki Krakowskiej zostało wyróżnione w konkursie „StRuNa 2018”, skupiającym najciekawsze naukowe działania studenckie. Nagrody wręczono w niedzielę 18 listopada w Warszawie.

Koło Naukowe Systemów Komunikacyjnych (KNSK), działające przy Wydziale Inżynierii Lądowej Politechniki Krakowskiej, otrzymało wyróżnienie w głównej kategorii konkursowej - Projekt Roku 2018 - za stworzenie koncepcji rewitalizacji i opracowanie studium transportowego pn. „Miechów MoviGo”.

Konkurs „StRuNa” nagradza studentów oraz doktorantów za najbardziej udane projekty naukowe. Nazwa wywodzi się od pierwszych liter słów „studencki ruch naukowy”. Konkurs organizowany jest przez Fundusz Pomocy Studentom - ogólnopolską organizację pozarządową, która prowadzi działania o charakterze edukacyjnym, informacyjnym, charytatywnym i badawczym.

Więcej przeczytacie na pk.edu.pl .

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners