Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki PK - Poranek w Nowinkach
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

03.07
2018
Kolejny sukces absolwentów PK

Kolejny sukces absolwentów PK

 
Kolejny sukces absolwentów PK
Daniel Czyszczoń i Michał Witalis - absolwenci kierunku Inżynieria Wzornictwa Przemysłowego na Wydziale Mechanicznym Politechniki Krakowskiej - zwyciężyli za sprawą projektu mobilnego pokoju hotelowego w międzynarodowym konkursie Radical Innovation, w kategorii Student Winner 2018.

Daniel Czyszczoń i Michał Witalis swoją koncepcję mobilnego rozszerzenia pokoju hotelowego RES (Room Extension Solution) zaprojektowali jeszcze podczas toku studiów. Rozwiązanie dąży do optymalizacji czasu podróży przy założeniu odpowiedniego komfortu i bezpieczeństwa.
Po opuszczeniu samolotu, pasażerowie zostaną powitani w hali przylotów z szybką odprawą na RES. Wewnątrz mobilnego pokoju hotelowego znajdzie się pełnowymiarowe łóżko, obszerna przestrzeń na bagaż z szafkami i małą szafą oraz w pełni funkcjonalna łazienka.
Zwycięzcy dwunastej edycji konkursu Radical Innovation zaprezentują swoje koncepcje podczas finałowej gali, która odbędzie się 3 października br. w New Museum w Nowym Jorku.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners