Red Box - Chenko

Kolejny sukces absolwenta Politechniki

Mgr inż. Bartosz Kotas, absolwent Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Krakowskiej, został laureatem Konkursu o Nagrodę Ministra Infrastruktury. Nagrody zostaną wręczone 30 stycznia podczas otwarcia Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA 2018 w Poznaniu.

Bartosz Kotas został nagrodzony za pracę magisterską „Projekt strunobetonowego parkingu z uwzględnieniem etapowania pracy konstrukcji” napisaną pod kierunkiem dr hab. inż. Wita Derkowskiego. Absolwent PK  jest m.in. laureatem Nagrody Galicyjskiej Izby Budownictwa dla najlepszego studenta na WIL PK w roku akademickim 2015/2016. Pod koniec studiów prowadził zajęcia dydaktyczne z grafiki inżynierskiej i konstrukcji betonowych. Był współorganizatorem II Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo-Technicznej Konstrukcje Sprężone KS2015.