Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Mezo - Wazne
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

04.11
2021
Kolejna edycja konkursu FutureLab PK!!!

Kolejna edycja konkursu FutureLab PK!!!

 
Kolejna edycja konkursu FutureLab PK!!!
Studenci Politechniki Krakowskiej mają po raz kolejny szansę na zdobycie finansowego wsparcia dla swoich projektów naukowych.
Do 30 listopada br. można przesyłać zgłoszenia w kolejnej edycji konkursu organizowanego przez FutureLab PK – jednostkę uczelni do której zadań należy m.in. wspieranie i promowanie działalności naukowo-projektowej studentów PK, koordynacja działań związanych z organizacją studenckich grup projektowych, współpraca z otoczeniem społeczno-gospodarczym. 
 
Zgłoszeń do „Konkursu na projekty studenckie” mogą dokonywać studenci Politechniki Krakowskiej (ze wszystkich wydziałów, kierunków i roczników) wraz z opiekunem merytorycznym – pracownikiem technicznym, dydaktycznym, naukowo-dydaktycznym lub naukowym z PK. Formularz zgłoszeniowy należy dostarczyć: 
 
- jako skan plus edytowalny plik wniosku pocztą elektroniczną na adres: futurelab@pk.edu.pl; organizatorzy proszą o przesłanie skanu formularza z podpisami w formie pliku .pdf oraz edytowalnego pliku w formacie .doc / .docx
 
lub
 
- osobiście w Kancelarii PK przy ul. Warszawskiej 24
 
lub
 
- pocztą tradycyjną na adres korespondencyjny: ul. Warszawska 24, 31-155 Kraków.
 
Do formularza zgłoszeniowego trzeba dołączyć harmonogram realizacji projektu wraz z preliminarzem wydatków. W przypadku składania dokumentów w wersji papierowej preliminarz wydatków należy przesłać na adres e-mail: futurelab@pk.edu.pl.
 
Przy ocenie zgłoszonych projektów Rada Naukowa FutureLab uwzględni przede wszystkim: zdefiniowany cel projektu, studium wykonalności i możliwość praktycznego wykorzystania jego wyników; innowacyjność, oryginalność pracy, nowatorskie podejście do zagadnienia; zakres przeprowadzonego projektu i przyjętą metodologię. 
 
Dofinansowanie przyznane laureatom konkursu może zostać przeznaczone na zakup materiałów zużywalnych i eksploatacyjnych, wyjazdy studyjne, szkolenia i warsztaty, zakup lub wynajem aparatury badawczej, dodatkowe prace zlecone niezbędne do realizacji zadań projektu, zakup oprogramowania i wszystkich innych elementów prowadzących do uzyskania tzw. twardych efektów. Zwycięskie grupy otrzymają także opiekę mentorów uczelnianych i ekspertów z otoczenia biznesowego, a ponadto pomoc w działaniach promocyjno-marketingowych swojego projektu.
 
Regulamin konkursu na projekty studenckie, formularz zgłoszeniowy, harmonogram realizacji projektu wraz z preliminarzem wydatków oraz wszystkie niezbędne informacje na stronie internetowej: futurelab.pk.edu.pl.
 
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners