Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Various Artists - Maroon5 / Makes Me Wonder
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

19.01
2018
Kolędowy weekend

Kolędowy weekend

 
Kolędowy weekend
W niedzielę 21 stycznia Akademicki Chór Politechniki Krakowskiej „Cantata” zaprasza na koncert kolęd. Z kolei jeszcze dziś w Tauron Arenie znani artyści zaśpiewają najpiękniejsze pieśni bożonarodzeniowe z całego świata w ramach projektu Betlejem w Polsce.

Chór „Cantata” wystąpi w bazylice św. Floriana przy ul. Warszawskiej 1b o godz. 18.30 (21 stycznia). Wstęp jest wolny.

Natalia Kukulska, Kasia Moś, Igor Herbut, Daria Zawiałow, Mietek Szcześniak - m.in. tych artystów usłyszymy podczas krakowskiej odsłony Betlejem w Polsce. Cieszący się dużym zainteresowaniem projekt, prezentuje najpiękniejsze kolędy oraz pieśni bożonarodzeniowe z całego świata. Koncert odbędzie się dziś o godz. 19.00 w Tauron Arenie. Szczegóły na: www.betlejemwpolsce.pl.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners