Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Myslovitz - Krakow
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

06.03
2018
Kobiety w matriksie nauki i biznesu

Kobiety w matriksie nauki i biznesu

 
Kobiety w matriksie nauki i biznesu
Centrum Trasferu Technologii Politechnika Krakowska 20 marca organizuje konferencję z cyklu „Kobiety w Nauce i Biznesie", pt. „W matriksie nauki i biznesu". Będzie to już dziesiąta edycja konferencji, adresowanej głównie do płci pięknej.

Prelekcje będą prowadzić kobiety realizujące się w pracy naukowej i biznesowej. Opowiedzą o swoich karierach i osiągnięciach. Uczestnicy poznają również aktualną ofertę grantów wspierających rozwój kariery.
Ponadto zaprezentowane zostaną możliwości finansowania badań oraz programy wspierające naukowców. Swoją ofertę zaprezentują: Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej (NAWA), DAAD Polska, Polsko-Amerykańska Komisja Fulbrighta, L’Oréal-UNESCO Dla Kobiet i Nauki, Euraxess.

Zapraszamy już 20 marca do pawilonu „Kotłownia" o godz. 9:30!
 

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners