Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Lombard - Szklana pogoda
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

09.07
2019
Kino pod chmurką

Kino pod chmurką

 
Kino pod chmurką
Plenerowe pokazy filmowe cieszą się w naszym mieście niesłabnącą popularnością. Tego lata organizują je także cztery dzielnice: Wzgórza Krzesławickie, Mistrzejowice, Bieżanów i Prądnik Biały. To realizacja projektów wybranych przez mieszkańców w zeszłorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego Krakowa. Na wszystkie wydarzenia wstęp wolny.

Filmowe pokazy pod chmurką, w zielonej scenerii, to świetna alternatywa dla sali kinowej, zwłaszcza w ciepłe, wakacyjne wieczory. Repertuar, który zostanie zaprezentowany w dzielnicach, powstał w drodze głosowania mieszkańców.

Nowohuckie Kino Plenerowe na Wzgórzach Krzesławickich ruszyło już pod koniec czerwca. Filmy wyświetlane są w sobotnie wieczory (start o godz. 20.00) w muszli koncertowej w parku Zielony Jar. Przed miłośnikami kina jeszcze trzy tematyczne pokazy: „Człowiek z marmuru” (70-lecie Nowej Huty), „Sala samobójców” (wieczór młodzieżowy), „Seksmisja” (wieczór dla seniorów i nie tylko). Sprawdź harmonogram: dzielnica17.krakow.pl.

Mistrzejowice organizują pod chmurką „Wieczory komedii” – pokazy odbywają się przed Klubem Kuźnia Ośrodka Kultury im. C.K. Norwida na os. Złotego Wieku 14. Projekcje są poprzedzone licznymi atrakcjami. Sprawdź harmonogram: mistrzejowice24.pl.

Z kolei „Dzielnicowe kino letnie” to projekt realizowany w Bieżanowie. W lipcu do parku Aleksandry przyjedzie specjalny samochód z rozwijanym ekranem. W programie „Nietykalni” oraz „Oskar i Pani Róża”. Sprawdź harmonogram: dworczeczow.pl.

Na seanse pod gołym niebem zaprasza Prądnik Biały – w lipcu i sierpniu zobaczymy tam aż osiem oscarowych produkcji, m.in. „To nie jest kraj dla starych ludzi” i „Green book”. Sprawdź harmonogram: www1.dzielnica4.krakow.pl.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners