U2 - Stuck In A Moment You Can't Get Out Of

Kiermasze Świąteczne na uczelniach

14 i 17 grudnia na krakowskich i warszawskich uczelniach wolontariusze fundacji "Mimo Wszystko”, organizują Kiermasze Świąteczne. Dochód przeznaczony zostanie na turnus rehabilitacyjny dla Piotra i Pawła, którzy cierpią na czterokończynowe dziecięce porażenie mózgowe.

Wyjątkowe kartki świąteczne, zdobiona porcelana, choinki z wikliny papierowej, bałwany z żarówek oraz pachnące piernikowe dekoracje choinkowe - takie cuda będzie można znaleźć na Kiermaszach Świątecznych. Oczywiście wszystkie przedmioty zostały przygotowane – własnoręcznie – przez wolontariuszy z całej Polski. Wesprzeć ich zaangażowanie, a także pomóc Piotrowi i Pawłowi, może każdy. Wystarczy 14 bądź 17 grudnia odwiedzić miejsca w których odbywają się Kiermasze.

Na Politechnice Krakowskiej wolontariuszy będzie można spotkać na Wydziale Inżynierii Lądowej.

Szczegółowy harmonogram akcji można znaleźć tutaj.