Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

KUKIZ I PIERSI - Caluj Mnie
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

13.12
2016
Kiermasze Świąteczne na uczelniach

Kiermasze Świąteczne na uczelniach

 
Kiermasze Świąteczne na uczelniach
14 i 17 grudnia na krakowskich i warszawskich uczelniach wolontariusze fundacji "Mimo Wszystko”, organizują Kiermasze Świąteczne. Dochód przeznaczony zostanie na turnus rehabilitacyjny dla Piotra i Pawła, którzy cierpią na czterokończynowe dziecięce porażenie mózgowe.

Wyjątkowe kartki świąteczne, zdobiona porcelana, choinki z wikliny papierowej, bałwany z żarówek oraz pachnące piernikowe dekoracje choinkowe - takie cuda będzie można znaleźć na Kiermaszach Świątecznych. Oczywiście wszystkie przedmioty zostały przygotowane – własnoręcznie – przez wolontariuszy z całej Polski. Wesprzeć ich zaangażowanie, a także pomóc Piotrowi i Pawłowi, może każdy. Wystarczy 14 bądź 17 grudnia odwiedzić miejsca w których odbywają się Kiermasze.

Na Politechnice Krakowskiej wolontariuszy będzie można spotkać na Wydziale Inżynierii Lądowej.

Szczegółowy harmonogram akcji można znaleźć tutaj.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners