Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Coldplay - Clocks
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

07.01
2019
Kazimierz bez zanieczyszczeń

Kazimierz bez zanieczyszczeń

 
Kazimierz bez zanieczyszczeń
Decyzją radnych miasta z 19 grudnia 2018 r. od soboty 5 stycznia na Kazimierzu obowiązuje strefa czystego transportu. Przedsięwzięcie ma potrwać przez pół roku, a jeśli się sprawdzi, zostanie wdrożone na stałe.

Strefa czystego transportu ma za zadanie ograniczyć emisję zanieczyszczeń związanych z transportem drogowym, m.in. pyłów i tlenków azotu. Projekt dąży do redukcji natężenia ruchu na danym obszarze, dbając o dobro pieszych.
W wybrane rejony Kazimierza prawo wjazdu będą mieć mieszkańcy oraz przedsiębiorcy (zameldowani na wskazanym terenie, bez zmian do 2025 r.). Ponadto, dostać się  tam mogą jedynie pojazdy elektryczne, napędzane wodorem lub gazem CNG.

Zgodnie z badaniami opinii publicznej, mieszkańcy są przychylni temu rozwiązaniu.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners