Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Kolonia fabryczna - Kuderski
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

14.02
2019
Karnawałowy Koncert KOS

Karnawałowy Koncert KOS

 
Karnawałowy Koncert KOS
Ostatni weekend karnawału daje okazję na kontakt z muzyką wiedeńską i operetkową. 2 marca w sali teatralnej parafii św. Jadwigi Królowej przy ul. Władysława Łokietka 60 wystąpi Krakowska Orkiestra Staromiejska oraz mezzosopran Katarzyna Słota Marciniec. Koncert rozpoczyna się o godz. 16:00.

Krakowska Orkiestra Staromiejska powstała w 1988 r. Jest zespołem z repertuarem muzyki rozrywkowej, uzupełnianej o dynamiczne show. Orkiestra była wyróżniana prestiżowymi nagrodami, ma za sobą występy na wielu scenach w Polsce i Europie.

Katarzyna Słota-Marciniec jest absolwentką krakowskiej Akademii Muzycznej. Od 1999 r. angażuje się (jako śpiewaczka i prelegent) w realizację audycji umuzykalniających krakowskiej Filharmonii, Klubu Muzyki Współczesnej „Malwa”. Współpracuje też z Uniwersytetem Dzieci i wieloma krakowskimi ośrodkami kultury.

Bilety dostępne są na evenea.pl, a więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej KOS.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners