Amarok - Massa

Karnawałowy Koncert KOS

Ostatni weekend karnawału daje okazję na kontakt z muzyką wiedeńską i operetkową. 2 marca w sali teatralnej parafii św. Jadwigi Królowej przy ul. Władysława Łokietka 60 wystąpi Krakowska Orkiestra Staromiejska oraz mezzosopran Katarzyna Słota Marciniec. Koncert rozpoczyna się o godz. 16:00.

Krakowska Orkiestra Staromiejska powstała w 1988 r. Jest zespołem z repertuarem muzyki rozrywkowej, uzupełnianej o dynamiczne show. Orkiestra była wyróżniana prestiżowymi nagrodami, ma za sobą występy na wielu scenach w Polsce i Europie.

Katarzyna Słota-Marciniec jest absolwentką krakowskiej Akademii Muzycznej. Od 1999 r. angażuje się (jako śpiewaczka i prelegent) w realizację audycji umuzykalniających krakowskiej Filharmonii, Klubu Muzyki Współczesnej „Malwa”. Współpracuje też z Uniwersytetem Dzieci i wieloma krakowskimi ośrodkami kultury.

Bilety dostępne są na evenea.pl, a więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej KOS.