Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Red Hot Chili Peppers - Californication
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

15.10
2019
Kampania „Go Healthy Girl” znów na Politechnice

Kampania „Go Healthy Girl” znów na Politechnice

 
Kampania „Go Healthy Girl” znów na Politechnice
Pracowniczki i studentki Politechniki Krakowskiej po raz kolejny będą miały okazję wziąć udział w wykładach poświęconych profilaktyce zdrowotnej kobiet. Wszystko w ramach akcji „Go Healthy Girl”, której druga edycja rozpoczęła się 4 października br. Spotkanie na kampusie głównym PK odbędzie się 29 października (wtorek) o godz. 15.00. Wstęp jest bezpłatny.
 
W Polsce w badaniach profilaktycznych wciąż bierze udział mniej niż 50 procent kobiet. Dlatego tej jesieni zapraszamy na kolejną edycję naszej kampanii, podczas której chcemy zachęcić Polki do znalezienia w swoim kalendarzu miejsca na regularne badania ginekologiczne – tłumaczy Karolina Sztyler, twórczyni inicjatywy „Go Healthy Girl”. Podczas wykładów z ekspertami, otwartych warsztatów i indywidualnych konsultacji poruszane będą tematy dotyczące wirusa HPV, profilaktyki nowotworowej i intymnych problemów zdrowotnych kobiet.
 
Uczestniczki spotkania w Pawilonie Konferencyjno-Wystawowym „Kotłownia" wysłuchają trzech wykładów, które poprowadzą: fizjoterapeutka Dorota Czernichowska-Stanek, ginekolog Dorota Niewęgłowska oraz seksuolog Kamil Perończyk. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale organizatorzy proszą wszystkich zainteresowanych o pobranie bezpłatnego biletu za pomocą portalu evenea.pl
 
Kampanię „Go Healthy Girl” realizuje Fundacja Admoveri. Do akcji przyłączyło się wiele firm i instytucji, m.in. Politechnika Krakowska.
 
Więcej o spotkaniu na PK: www.facebook.com/events/736709376801667
 
Strona internetowa kampanii: www.gohealthygirl.com
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners