Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki - Z Naszej odkurzonej Black Sabbath ( 1970 )
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

16.05
2019
Już jutro XVI Noc Muzeów!

Już jutro XVI Noc Muzeów!

 
Już jutro XVI Noc Muzeów!
Kolejna edycja Nocy Muzeów odbędzie się z piątku na sobotę, 17/18 maja. Hasłem a zarazem głównym motywem tegorocznej Nocy Muzeów jest „NATURAlnie”. Noc zostanie zainaugurowana 17 maja o godz. 18.00 na dziedzińcu wewnętrznym Muzeum Sztuki Współczesnej MOCAK i Fabryki Emalia Oskara Schindlera – oddziału Muzeum Krakowa. W tegorocznym wydarzeniu udział weźmie ponad 50 placówek muzealnych. Będą one czynne dla zwiedzających od godz. 19.00 do 1.00 w nocy.

W tym roku wprowadzony zostanie w każdym muzeum (z wyłączeniem tych instytucji, do których co do zasady wstęp jest nieodpłatny, jak np. w Muzeum Politechniki Krakowskiej) bilet wstępu w cenie 1 złotego dla każdego zwiedzającego. W Muzeum Narodowym i Muzeum Krakowa bilet za złotówkę upoważnia do wejścia do wszystkich oddziałów tych instytucji. Osoby „ustawowo” uprawnione do nieodpłatnego wstępu nie płacą oczywiście nawet tej symbolicznej złotówki.

„Moneta” okolicznościowa będzie dodawana do każdego sprzedanego biletu jako pamiątkowy gadżet aż do wyczerpania nakładu. „Moneta” nie jest już biletem wstępu do muzeum i nie jest też biletem uprawniającym do przejazdu środkami komunikacji miejskiej w czasie trwania Nocy Muzeów.

Podczas Nocy Muzeów udostępniane będą wystawy stałe, czasowe oraz pomieszczenia muzealne na co dzień niedostępne dla zwiedzających. Organizatorzy przygotowują także specjalne atrakcje, m.in. koncerty, warsztaty, prezentacje multimedialne i seanse filmowe, odczyty, pokazy walk rycerskich oraz specjalne oprowadzania z przewodnikiem.

Szczególnie zapraszamy do Muzeum Politechniki Krakowskiej gdzie odbywa się wystawa poświęcona historii Radia "Nowinki". Znajduje się tam zaaranżowane studio radiowe oraz inne urządzenia wykorzystywane na przestrzeni 60 lat działalności rozgłośni.

Szczegółowy program Nocy Muzeów oraz lista instytucji biorących udział w przedsięwzięciu znajduje się na stronie internetowej krakowskienoce.pl.

Rozkład jazdy autobusów i tramwajów podczas Nocy Muzeów: krakow.pl

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners