Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Led Zeppelin - Tangerine
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

02.08
2016
Już 4 sierpnia rusza Festiwal „Cracovia Danza”

Już 4 sierpnia rusza Festiwal „Cracovia Danza”

 
Już 4 sierpnia rusza Festiwal „Cracovia Danza”
W dniach od 4 do 9 sierpnia odbędzie się XVII Festiwal Tańców Dworskich „Cracovia Danza”. To krakowskie wydarzenie jest unikatem na skalę światową. Festiwal jako jedyny skupia mistrzów tańca historycznego oraz liczne zespoły specjalizujące się w tańcu dworskim z całego świata.

Tematem tegorocznej edycji Festiwalu Tańców Dworskich „Cracovia Danza” będzie taniec dworski w Ameryce Południowej. Wiek XVI i XVII to okres wielkich wpływów kultury europejskiej w Ameryce Południowej, a jednocześnie wielkiej fascynacji egzotyką nowoodkrytych lądów. Podczas XVII edycji Festiwalu Tańców Dworskich przedstawione zostaną publiczności spektakle i wydarzenia nawiązujące do tej właśnie tematyki, tak istotnej dla repertuaru baletów i tańców dworskich okresu XVII i XVIII wieku.

Na finał festiwalu, który rozegra się w centrum Krakowa, na Placu Szczepańskim, zaplanowane zostało widowisko „Wokół  tanga” i wielka gala taneczna „Il mondo nuovo”. Oba widowiska w wykonaniu Baletu Dworskiego Cracovia Danza z udziałem zagranicznych gości i międzynarodowych sław tanecznych. W tym roku także nie zabraknie wielkiego balu dla publiczności. 

Programu Festiwalu szukajcie na: cracoviadanza.pl/pl,festiwal

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners