Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

P.O.D. - Youth of the Nation
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

31.05
2023
Już 4 czerwca startuje Festiwal Mechanika - święto Wydziału Mechanicznego

Już 4 czerwca startuje Festiwal Mechanika - święto Wydziału Mechanicznego

 
Już 4 czerwca startuje Festiwal Mechanika - święto Wydziału Mechanicznego
Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 4-6 czerwca. Hucznym otwarciem Festiwalu, w niedzielę 4 czerwca będzie „II Zlot Samochodów i Motocykli pod Wydziałem Mechanicznym Politechniki Krakowskiej” odbywający się na parkingu Wydziału Mechanicznego w Czyżynach (al. Jana Pawła II 37). Udział zapowiedziało już około 100 wystawców z całej Polski. Odbędzie się mini – wykład połączony z panelem dyskusyjnym pt. „Przyszłość motoryzacji”.


Organizatorzy przygotowali konkursy w różnych kategoriach (na najstarszy, najlepiej ozdobiony, oraz najgłośniejszy pojazd, na najciekawszy samochód zabytkowy, najciekawszy motocykl i najciekawszy „Maluch” ). Dla miłośników nie tylko motoryzacji, ale także nauki, oraz fanów miłego spędzania czasu została przygotowana moc atrakcji. Dla wszystkich chętnych wycieczka po wybranych laboratoriach, gdzie będą pokazy przybliżające działalność naukową pracowników Wydziału Mechanicznego.

Nie zabraknie też zajęć dla najmłodszych uczestników – warsztaty z robotyki i wirtualnej rzeczywistości poprowadzi firma Kreatech i Astor, a warsztaty plastyczne przeprowadzą wykładowcy i studenci. Będzie można również zapoznać się z działalnością Kół Naukowych, a  Wodociągi Miasta Krakowa zapewnią beczkowóz z wodą pitną. Szkolenia i prezentacje będą mieli też przedstawiciele Policji, Straży Pożarnej oraz Inspekcji Ruchu Drogowego. Pamiątki z wydarzenia zapewni Fotobudka. Nie zabraknie też strefy gastronomicznej – będzie można spróbować specjałów z grilla i krakowskich obwarzanków.

W kolejnych dniach przewidziano atrakcje skierowane do Studentów wszystkich Wydziałów Politechniki Krakowskiej. 5 czerwca na Hali Sportowej w Czyżynach odbędzie się Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dziekana Wydziału Mechanicznego, natomiast 6 czerwca to dzień Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dziekana Wydziału Mechanicznego, oraz tradycyjnie już – dzień Gokartów.

 

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners