Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Queen - I'm Going Slightly Mad
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

26.02
2018
Już 2 marca Dzień Wynalazków na PK

Już 2 marca Dzień Wynalazków na PK

 
Już 2 marca Dzień Wynalazków na PK
Endoproteza stawu biodrowego, urządzenie do wizualizacji 3D stanów narządów wewnętrznych, a także lewitator akustyczny do bezdotykowego unieruchamiania obiektów w powietrzu - m.in. takie wynalazki zaprezentują młodzi naukowcy z Politechniki Krakowskiej już 2 marca w pawilonie „Kotłownia”.

Widzowie i zaproszeni goście będą mogli zobaczyć najciekawsze rozwiązania z branży IT, life science, chemii oraz budownictwa. Wystawa wynalazków będzie tylko częścią całego wydarzenia. Obok prezentacji, w programie znajdą się także wystąpienia eksperckie poświęcone praktycznym zagadnieniom z obszaru przedsiębiorczości akademickiej oraz panel dyskusyjny pt. „Porażki, które prowadzą na szczyt. Jak odwaga i upór przysłużą się Twojemu startupowi?” z udziałem inwestorów, ekspertów branżowych i młodych przedsiębiorców, którzy sami osiągnęli rynkowy sukces.

Dzień Wynalazków 2018 współfinansowany jest przez MNiSW w ramach programu Inkubator Innowacyjności+. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął rektor Politechniki Krakowskiej prof. Jan Kazior.

Szczegóły na: dw2018.evenea.pl oraz Facebook'u.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners