Soundgarden - Black Hole Sun

Już 21 marca XX Inżynierskie Targi Pracy

W najbliższą środę po raz dwudziesty środowiska studenckie, akademickie i gospodarcze będą miały okazję się połączyć. XX Inżynierskie Targi Pracy organizowane są na stadionie miejskim im. Henryka Reymana przez Stowarzyszenie Studentów BEST AGH Kraków.

Co roku wydarzenie przyciąga tysiące uczestników, tworząc okazję do kontaktu z rynkiem pracy. Podczas targów na odwiedzających czekać będzie wiele atrakcji: konsultacja CV z serwisem Coaching Space i możliwość zrobienia sobie profesjonalnego zdjęcia,  porady jak zachować się podczas rozmowy kwalifikacyjnej, a przede wszystkim obecność wielu wystawców reprezentujących firmy z sektora IT, Telekomunikacji, transportu, automatyki, elektryki, finansów i wielu innych, oferujących atrakcyjne staże lub praktyki.

Więcej informacji na temat XX Inżynierskich Targów Pracy znajdziecie na stronie internetowej wydarzenia.

Radio „Nowinki” jest jednym z patronów medialnych XX Inżynierskich Targów Pracy.