Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

DUCH - Deszcz
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

15.03
2018
Już 21 marca XX Inżynierskie Targi Pracy

Już 21 marca XX Inżynierskie Targi Pracy

 
Już 21 marca XX Inżynierskie Targi Pracy
W najbliższą środę po raz dwudziesty środowiska studenckie, akademickie i gospodarcze będą miały okazję się połączyć. XX Inżynierskie Targi Pracy organizowane są na stadionie miejskim im. Henryka Reymana przez Stowarzyszenie Studentów BEST AGH Kraków.

Co roku wydarzenie przyciąga tysiące uczestników, tworząc okazję do kontaktu z rynkiem pracy. Podczas targów na odwiedzających czekać będzie wiele atrakcji: konsultacja CV z serwisem Coaching Space i możliwość zrobienia sobie profesjonalnego zdjęcia,  porady jak zachować się podczas rozmowy kwalifikacyjnej, a przede wszystkim obecność wielu wystawców reprezentujących firmy z sektora IT, Telekomunikacji, transportu, automatyki, elektryki, finansów i wielu innych, oferujących atrakcyjne staże lub praktyki.

Więcej informacji na temat XX Inżynierskich Targów Pracy znajdziecie na stronie internetowej wydarzenia.

Radio „Nowinki” jest jednym z patronów medialnych XX Inżynierskich Targów Pracy.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners