Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Live - Heropsychodreamwer
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

15.09
2017
Juwenalia dla seniorów w Krakowie

Juwenalia dla seniorów w Krakowie

 
Juwenalia dla seniorów w Krakowie
Dziś w Krakowie odbywają się IV Ogólnopolskie Senioralia. To doskonała okazja, aby skorzystać z pakietu bezpłatnych badań i serii wykładów, a także wziąć udział w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami.

Najbardziej kolorowym punktem programu będzie przemarsz prawie 900 seniorów ulicami Krakowa z Rynku Głównego do Kina Kijów. Korowód jest szansą na prezentację stowarzyszeń, uniwersytetów, organizacji zrzeszających seniorów i wszystkich, którzy zechcą dołączyć do parady.

Na wszystkich uczestników w Kinie Kijów czekać będzie program bezpłatnych badań i wykładów z zakresu zdrowia, ekonomii, prawa, bezpieczeństwa oraz aktywizacji społecznej w lokalnych środowiskach. Seniorzy dowiedzą się m.in. jaka jest najlepsza recepta na starzenie się, w jaki sposób bezpiecznie zażywać leki, dbać o słuch, zwiększyć bezpieczeństwo oraz mądrze uprawiać sport po 60-ce. Dodatkowo każdy uczestnik będzie mógł sprawdzić swój stan zdrowia, korzystając z przygotowanych badań przesiewowych i profilaktycznych, wzroku, słuchowych oraz spirometrii. Zwieńczeniem wydarzenia będzie międzypokoleniowa potańcówka integracyjna z DJ-Wiką.

Ogólnopolskie Senioralia w Krakowie są organizowane przez Stowarzyszenie MANKO - Głos Seniora.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners