Yuksek - Always On The Run

Jutro Dzień Otwarty WIL PK

11 kwietnia odbędzie się Dzień Otwarty Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Krakowskiej. Będzie to doskonała okazja na zapoznanie się z ofertą wydziału oraz życiem jego społeczności. Start o godz. 10:00.

Podczas Dnia Otwartego na odwiedzających czekają liczne atrakcje:

- 11:00–12:00: Prezentacja WIL PK oraz mini-wykłady (Budownictwo, Transport, Gospodarka Przestrzenna),

- 12:10-13:30: Pokazy w laboratoriach WIL PK (Laboratorium Badawcze Materiałów i Konstrukcji Budowlanych, Laboratorium Materiałów i Nawierzchni Drogowych, Małopolskie Laboratorium Budownictwa Energooszczędnego).

Dodatkowo podczas trwania Dnia Otwartego można liczyć na konkursy z nagrodami oraz wiele innych atrakcji.

Szczegółowy program wydarzenia znajdziecie na stronie WIL PK.