Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Coldplay - Clocks
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

19.03
2019
Jutro Dzień Otwarty na PK

Jutro Dzień Otwarty na PK

 
Jutro Dzień Otwarty na PK
W środę 20 marca na Politechnice Krakowskiej odbędzie się Dzień Otwarty. Odwiedzający poznają ofertę dydaktyczną uczelni na rok akademicki 2019/2020. Przygotowane będą liczne stoiska tematyczne, prelekcje, zwiedzanie poszczególnych wydziałów a także konkursy z nagrodami.

W świetle zmian na polskich uczelniach rola Dnia Otwartego znacznie wzrosła. Liczne informacje na temat rekrutacji w internecie mogą okazać się przedawnione, warto być uważnym. Politechnika Krakowska dynamicznie się zmienia - dobrym pomysłem jest uzyskanie najświeższych informacji na temat rekrutacji na studia I stopnia bezpośrednio od pracowników uczelni.

Szczegółowy harmonogram wydarzenia znajdziecie tutaj. Do zobaczenia już jutro!

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners