Red Hot Chili Peppers - Fortune Faded

Jutro Dzień Otwarty na PK

W środę 20 marca na Politechnice Krakowskiej odbędzie się Dzień Otwarty. Odwiedzający poznają ofertę dydaktyczną uczelni na rok akademicki 2019/2020. Przygotowane będą liczne stoiska tematyczne, prelekcje, zwiedzanie poszczególnych wydziałów a także konkursy z nagrodami.

W świetle zmian na polskich uczelniach rola Dnia Otwartego znacznie wzrosła. Liczne informacje na temat rekrutacji w internecie mogą okazać się przedawnione, warto być uważnym. Politechnika Krakowska dynamicznie się zmienia - dobrym pomysłem jest uzyskanie najświeższych informacji na temat rekrutacji na studia I stopnia bezpośrednio od pracowników uczelni.

Szczegółowy harmonogram wydarzenia znajdziecie tutaj. Do zobaczenia już jutro!