Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki - KULTYWATOR
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

08.06
2020
Jubileuszowe wydanie „Naszej Politechniki” już dostępne

Jubileuszowe wydanie „Naszej Politechniki” już dostępne

 
Jubileuszowe wydanie „Naszej Politechniki” już dostępne
Ukazał się 200. numer miesięcznika „Nasza Politechnika”. Dostępny jest w formie drukowanej oraz on-line. W numerze m.in. artykuł autorstwa mgr. Lesława Petersa, redaktora naczelnego gazety, dotyczący początków Politechniki Krakowskiej, która w tym roku obchodzi swoje 75-lecie.
Po raz dwusetny „Nasza Politechnika” trafia do Czytelników. W tych dwustu numerach zawarta została spora porcja wydarzeń i problemów, którymi Politechnika Krakowska żyła przez ostatnie bez mała ćwierćwiecze. Czyli prawie przez jedną trzecią okresu swego istnienia. Tak się bowiem składa, że nasz numer jubileuszowy zbiega się z przypadającymi w tym roku 75. urodzinami PK – czytamy w słowie wstępnym od Redakcji. 
 
W wydaniu „NP” artykuły dotyczące wsparcia Politechniki Krakowskiej dla służby zdrowia podczas pandemii, problemach studentów w dobie SARS-CoV-2, spółce technologicznej oferującej nowe rozwiązanie dla właścicieli pasiek, związkach Jana Pawła II z Politechniką oraz wiele innych treści. 

 
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners