Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

D¿em - Czerwony Jak Ceg³a
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

11.12
2017
Jubileuszowe Dni Transportu

Jubileuszowe Dni Transportu

 
Jubileuszowe Dni Transportu
W dniach 14-16 grudnia na Politechnice Krakowskiej odbędą się X Dni Transportu organizowane przez Koło Naukowe Logistyki TiLOG. Hasłem przewodnim będą: „Innowacyjne rozwiązania w branży TSL”.

Podczas seminarium zostaną przedstawione referaty prezentujące nowe spojrzenie na transport, logistykę i spedycję. Swoje prace nadesłali studenci z Polski i zagranicy. Na program Dni Transportu, poza prelekcjami, składają się także warsztaty oraz wspólne zwiedzanie Krakowa.

Miejscem spotkań uczestników Dni Transportu będzie m.in. Pawilon Wystawowo-Konferencyjny „Kotłownia” przy ul. Warszawskiej 24.

Szczegóły wydarzenia na Facebook'u.

O X Dniach Transportu opowiadali na naszej antenie Paulina Mielnik i Hubert Bednarski, członkowie koła naukowego TiLOG. Posłuchajcie koniecznie.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners