Radio Nowinki powtorka progamu - KALEJDOSKOP

„Jakość powietrza a efektywność energetyczna"

Tematem konferencji o powyższym tytule będzie rozwój racjonalnej gospodarki energią i jej wpływ na ochronę środowiska. Odbędzie się ona 28 i 29 września na Politechnice Krakowskiej.

Do udziału zaproszeni zostali przedstawiciele wielu polskich uczelni, na przykład Politechniki Warszawskiej, łódzkiej czy Śląskiej, a także naukowcy z Polskiej Akademii Nauk. Poza tym w konferencji udział wezmą również inni prelegenci, reprezentujący przedsiębiorstwa, instytucje państwowe i samorządowe.
W trakcie zgromadzenia eksperci Małopolskiego Centrum Budownictwa Energooszczędnego będą udzielać nieodpłatnych usług doradczych, związanych z problematyką budownictwa energooszczędnego.

Więcej na temat tego wydarzenia znajdziecie tutaj.