Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Jelonek - Lorr
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

25.09
2017
„Jakość powietrza a efektywność energetyczna"

„Jakość powietrza a efektywność energetyczna"

 
„Jakość powietrza a efektywność energetyczna"
Tematem konferencji o powyższym tytule będzie rozwój racjonalnej gospodarki energią i jej wpływ na ochronę środowiska. Odbędzie się ona 28 i 29 września na Politechnice Krakowskiej.

Do udziału zaproszeni zostali przedstawiciele wielu polskich uczelni, na przykład Politechniki Warszawskiej, łódzkiej czy Śląskiej, a także naukowcy z Polskiej Akademii Nauk. Poza tym w konferencji udział wezmą również inni prelegenci, reprezentujący przedsiębiorstwa, instytucje państwowe i samorządowe.
W trakcie zgromadzenia eksperci Małopolskiego Centrum Budownictwa Energooszczędnego będą udzielać nieodpłatnych usług doradczych, związanych z problematyką budownictwa energooszczędnego.


Więcej na temat tego wydarzenia znajdziecie tutaj.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners