Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki PK - Dźwięki Wątpliwej Jakości
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

09.02
2018
Jakie wynalazki w Dniu Wynalazków?

Jakie wynalazki w Dniu Wynalazków?

 
Jakie wynalazki w Dniu Wynalazków?
Znamy już listę młodych innowatorów z Politechniki Krakowskiej i ich pomysłów, które zostaną pokazane podczas Dnia Wynalazków. 2 marca w pawilonie „Kotłownia” widzowie i zaproszeni goście będą mogli zobaczyć najciekawsze rozwiązania m.in. z branży IT, life science, chemii oraz budownictwa.

Przez ostatni miesiąc trwała rekrutacja do Dnia Wynalazków, który organizuje INTECH PK. Podczas wydarzenia będą przeważały zespoły złożone ze studentów i doktorantów, w tym przedstawiciele kół naukowych. Najmocniej reprezentowane są zgłoszenia z obszaru teleinformatyki i nowoczesnych materiałów. Nie zabraknie także pomysłów poświęconych life science, mocno promowane będzie również wzornictwo przemysłowe. 2 marca w „Kotłowni” przy ul. Warszawskiej 24 odbędzie się prezentacja oraz ekspozycja wynalazków.

Lista wynalazków znajduje się na stronie INTECH PK.

Oprócz wystąpień młodych innowatorów, w programie Dnia Wynalazków znajdą się także wystąpienia eksperckie poświęcone praktycznym zagadnieniom z obszaru przedsiębiorczości akademickiej oraz panel dyskusyjny „Porażki, które prowadzą na szczyt. Jak odwaga i upór przysłużą się Twojemu startupowi?” z udziałem inwestorów, ekspertów branżowych i młodych przedsiębiorców, którzy sami osiągnęli rynkowy sukces. Na widowni nie zabraknie przedstawicieli funduszy inwestycyjnych czy przedstawicieli działów rozwoju małopolskich firm.

Honorowy patronat nad IV Dniem Wynalazków objął rektor Politechniki Krakowskiej prof. Jan Kazior.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners