Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Perfect - Niepokonani
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

20.05
2016
IX Międzynarodowa Konferencja z Numerycznej Wymiany Ciepła i Masy

IX Międzynarodowa Konferencja z Numerycznej Wymiany Ciepła i Masy

 
IX Międzynarodowa Konferencja z Numerycznej Wymiany Ciepła i Masy
Instytut Maszyn i Urządzeń Energetycznych Politechniki Krakowskiej we współpracy z kanadyjskim Uniwersytetem w Calgary będą gospodarzami IX Międzynarodowej Konferencji z Numerycznej Wymiany Ciepła i Masy. Konferencja rozpocznie się już w poniedziałek 23 maja i potrwa do czwartku 26 maja.

Po raz pierwszy w swojej historii konferencja będzie organizowana w Polsce. Do udziału w niej zaproszeni zostali przedstawiciele czołowych ośrodków naukowych na świecie związanych z komputerowym modelowaniem przepływu ciepła i masy. Swój udział zadeklarowało już kilkuset naukowców z całego świata. Celem konferencji będzie prezentacja wyników symulacji i badań naukowych, wymiana myśli technicznej, budowa platformy współdziałania środowiska naukowego z przemysłem oraz z zagranicznymi ośrodkami naukowymi. W ramach obrad konferencyjnych odbędzie się międzynarodowa sesja plenarna oraz sesje robocze, na których zostaną przedstawione najnowsze osiągnięcia z dziedziny komputerowego modelowania zjawisk przepływowo-cieplnych oraz wymiany masy.

Referaty w sesjach plenarnych wygłoszą światowej sławy specjaliści z zakresu wymiany ciepła i masy: prof. Ulrich Gross (Niemcy), prof. Wen-Quan Tao (Anglia), prof. Qinjun Kang (USA), prof. Ravipudi Venkata Rao (Indie), prof. Sang-Ho Suh (Korea Płd.), prof. Rachid Bennacer (Francja).

Szczegóły konferencji: www.icchmt.conrego.pl

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners