Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Redbone - Come and Get Your Love
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

22.10
2018
Inżynierskie Targi Pracy PK

Inżynierskie Targi Pracy PK

 
Inżynierskie Targi Pracy PK
W najbliższy wtorek 23 października - w hali sportowej Centrum Sportu i Rekreacji PK przy ul. Kamiennej 17 - odbędą się Inżynierskie Targi Pracy Politechniki Krakowskiej. Potrwają w godzinach 10:00-15:30, wstęp jest bezpłatny.

W targach weźmie udział prawie 40 wystawców i gości, z kraju i zza granicy. Prezentowane będą różne branże: m.in. budownictwo, automatyka, elektronika, energetyka, mechanika, IT, telekomunikacja).

Ponadto podczas targów doradcy zawodowi Biura Karier PK zaoferują konsultację dokumentów aplikacyjnych. Odbędzie się również Career Date - spotkania z pracodawcami i speed recruiting do firm.

Wstęp na Inżynierskie Targi Pracy PK jest bezpłatny i nie wymaga wcześniejszej rejestracji (poza Career Date). Szczegółowe informacje o wydarzeniu znajdują się na stronie internetowej: targi.pk.edu.pl oraz FB wydarzenia.

Honorowy patronat nad targami objął rektor PK prof. dr hab. inż. Jan Kazior.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners