Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki PK - Wieczór w Nowinkach
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

23.01
2019
INTERSTUDENT 2019 dla doktorantki z PK

INTERSTUDENT 2019 dla doktorantki z PK

 
INTERSTUDENT 2019 dla doktorantki z PK
Mgr inż. Svitlana Sovinska z Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej została nagrodzona w IX edycji konkursu INTERSTUDENT 2019. Wyróżnienie w kategorii studiów doktoranckich laureatka odebrała podczas gali w czwartek 17 stycznia w Warszawie.

Konkurs INTERSTUDENT kierowany jest do studentów zagranicznych studiujących na polskich uczelniach publicznych i niepublicznych. Nagrody przyznawane są w trzech kategoriach: studia licencjackie, studia magisterskie i studia doktoranckie. Jury konkursu wyróżnia osoby, które wykazują aktywność w środowisku akademickim – kulturalną, społeczną, ekologiczną, sportową – oraz osiągają dobre wyniki w nauce i biorą udział w ciekawych projektach badawczych.

Gala wręczenia nagród była częścią konferencji „Studenci zagraniczni w Polsce 2019”, która w dniach 17-18 stycznia br. odbywa się w Warszawie. Biorą w niej udział przedstawiciele kluczowych instytucji i organizacji zajmujących się internacjonalizacją polskiego szkolnictwa wyższego.

Nagrodzona w konkursie INTERSTUDENT mgr inż. Svitlana Sovinska jest doktorantką w Katedrze Biotechnologii i Chemii Fizycznej Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners