Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Robin Schulz/(feat. James Blunt) - OK
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

09.05
2016
Internetowa wystawa w Muzeum Politechniki Krakowskiej

Internetowa wystawa w Muzeum Politechniki Krakowskiej

 
Internetowa wystawa w Muzeum Politechniki Krakowskiej
6 maja Muzeum Politechniki Krakowskiej uruchomiło internetową wystawę „Wizerunki Tadeusza Kościuszki - wirtualna odsłona”. Wystawa jest jednym z wielu wydarzeń towarzyszących obchodom Roku Tadeusza Kościuszki na Politechnice Krakowskiej.

Wizerunki Patrona Politechniki Krakowskiej przedstawiono w trzech odsłonach: na kartach pocztowych, na banknotach i monetach polskich, na znaczkach Poczty Polskiej. Wystawa jest wprowadzeniem i jednocześnie zaproszeniem wszystkich zainteresowanych, na szerszą prezentację zatytułowaną „Tadeusz Kościuszko - Rysunki i Wizerunki". Wirtualna odsłona przedstawia bowiem tylko część obiektów, które będzie można obejrzeć w Muzeum Politechniki Krakowskiej jesienią 2016, w tym rysunki Tadeusza Kościuszki.

Wystawę możecie obejrzeć pod adresem: http://wystawa.muzeum.pk.edu.pl

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners