June - CREED

International Water Association na PK

Politechnika Krakowska będzie gospodarzem i współorganizatorem pierwszej w Polsce konferencji International Water Association dla młodych naukowców. 1st IWA Polish Young Water Professionals Conference odbędzie się w dniach 12-13 września br. na Wydziale Inżynierii Środowiska PK.

Wraz Politechniką Krakowską konferencję organizują International Water Association Young Water Professionals Poland (IWA YWP Poland) przy współudziale uczelni towarzyszących: Politechniki Gdańskiej, Politechniki Wrocławskiej, Politechniki Białostockiej, Politechniki Śląskiej, Politechniki Częstochowskiej, Politechniki Poznańskiej, Politechniki Lubelskiej oraz Politechniki Warszawskiej.

Przewodniczącą komitetu organizacyjnego konferencji jest dr hab. inż. Małgorzata Cimochowicz-Rybicka, prof. PK (WIŚ PK). Honorowy patronat nad konferencją objął rektor Politechniki Krakowskiej prof. Jan Kazior.

Szczegółowe informacje i program na: www.iwa-ywp.pl oraz na stronie WIŚ PK.