Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Morning Parade - 10 Speechless
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

04.11
2022
Inicjatywy studenckie z Politechniki Krakowskiej walczą o nagrody „Pro Juvenes”

Inicjatywy studenckie z Politechniki Krakowskiej walczą o nagrody „Pro Juvenes”

 
Inicjatywy studenckie z Politechniki Krakowskiej walczą o nagrody „Pro Juvenes”
W tym roku dwie inicjatywy studenckie z Politechniki Krakowskiej znalazły się w finale konkursu Pro Juvenes organizowanym przez Parlament Studentów Rzeczypospolitej Polskiej: „Akademia e-Learningu” oraz akcja „Mikołajki – Studenci Dzieciom”. Teraz o zwycięstwie zdecydują internauci. Głosować na wybrane projekty można poprzez stronę internetową do niedzieli 6 listopada 2022 r., do godz. 20.00.

„Akademia e-Learningu” to konferencja, która odbyła się zdalnie 26 maja 2022 r. Jej celem było udoskonalenie kształcenia zdalnego i hybrydowego, zarówno pod względem technologii informacyjno-komunikacyjnych, nowoczesnych narzędzi oraz metodyki nauczania. Organizatorzy przygotowali w tym roku bardzo interesujący program: debaty, webinary, prelekcje dydaktyków o dużym doświadczeniu w nowoczesnych metodach kształcenia. Jednym z organizatorów wydarzenia był Samorząd Studencki Politechniki Krakowskiej.  

 

„Studenci Dzieciom – Mikołajki” są organizowane przez Samorząd Studencki PK i Radę Osiedla Domów Studenckich PK od 1987 roku. Wtedy to mieszkańcy akademików przy ul. Skarżyńskiego po raz pierwszy przygotowali prezenty mikołajkowe dla dzieci swoich kolegów i koleżanek z akademika „Rumcajs”. Do historii przeszła 30. edycja akcji w 2017 r. – studentom udało się wtedy zebrać rekordową sumę ponad 52 tysięcy zł. Tegoroczna akcja rusza 7 listopada.

 

Nagrody „Pro Juvenes” to inicjatywa Parlamentu Studentów Rzeczypospolitej Polskiej organizowana od 2013 r. Celem konkursu jest promowanie aktywnych studentów i ich inicjatyw. Projekt „Akademia e-Learningu” został nominowany w kategorii „Studia na lepsze”, a „Studenci Dzieciom – Mikołajki” w kategorii „Inicjatywy społeczne”.

 

Głosowanie na projekty trwa do niedzieli 6 listopada 2022 do godziny 20.00. Głosować można codziennie za pośrednictwem strony internetowej: Głosowanie „Pro Juvenes” 2022 

 

Więcej informacji na stronie wydarzenia na Facebooku.

 
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners