Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

THE RASMUS - F F F Falling
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

12.07
2018
Informatyka najpopularniejszym wyborem

Informatyka najpopularniejszym wyborem

 
Informatyka najpopularniejszym wyborem
Do najczęściej wybieranych kierunków studiów w tym roku należały: informatyka, automatyka i robotyka, odnawialne źródła energii i infrastruktura komunalna, transport, inżynieria biomedyczna, architektura, budownictwo oraz mechanika i budowa maszyn.

W I turze najpopularniejszy kierunek informatyka zgromadził 8 osób na jedno miejsce (łącznie 1917 kandydatów, kierunek prowadzony jest na trzech wydziałach). Podczas elektronicznej rekrutacji uczelnia przyjęła 7783 podania o przyjęcie na kierunek podstawowy na studiach stacjonarnych I stopnia (więcej niż przed rokiem). Średnio o jedno miejsce na PK aplikowało 2,5 kandydata.
Po ogłoszeniu list osób zakwalifikowanych do przyjęcia, od 12 do 17 lipca wydziałowe komisje rekrutacyjne będą przyjmować dokumenty od kandydatów. 19 lipca na większości kierunków ogłoszone zostaną ostateczne listy osób przyjętych i osób zakwalifikowanych do przyjęcia z list rezerwowych po pierwszej turze rekrutacji. Natomiast na kierunkach, na których obowiązywał egzamin lub prezentacja portfolio, pierwsze wyniki rekrutacji ogłoszone zostaną 19 i 20 lipca.

Dodatkowy nabór na Politechnikę Krakowską planowany jest na sierpień i wrzesień.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners