Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki PK - Dźwięki Wątpliwej Jakości
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

31.08
2022
Informacja o utrzymaniu stopni alarmowych BRAVO oraz CHARLIE-CRP

Informacja o utrzymaniu stopni alarmowych BRAVO oraz CHARLIE-CRP

 
Informacja o utrzymaniu stopni alarmowych BRAVO oraz CHARLIE-CRP
W związku z aktualną sytuacją w Ukrainie Prezes Rady Ministrów Zarządzeniami Nr 282 i 283 z dnia 30 sierpnia 2022 r utrzymał obowiązywanie stopnia alarmowego BRAVO oraz CHARLIE-CRP na terenie całego kraju.

Na tej podstawie wydano Polecenie Służbowe nr 14 w celu dalszego realizowania zadań określonych w Poleceniu Służbowym Nr 8 z dnia 19 kwietnia br.

Zadania dla poszczególnych stopni alarmowych wynikają z rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 25 lipca 2016 r. (Dz.U. z 2016 r. poz. 1101).  

Wprowadzone stopnie alarmowe obowiązują do dnia 30 listopada br. do godz. 23:59.

Władze naszej uczelni zalecają całej społeczności zapoznanie się z warunkami bezpieczeństwa a szczególnie warunkami ewakuacji w miejscu pracy oraz nauki. Szczegółowe informacje na temat warunków i organizacji ewakuacji zawarte są w instrukcjach bezpieczeństwa pożarowego poszczególnych budynków oraz w zasadach postępowania w sytuacjach zagrożenia lub zakłócenia porządku na terenie PK (zakładka „Polecane ogłoszenia” w SIP).

Wszelkich dodatkowych informacji udziela Starszy Specjalista Koordynator w Zespole ds. Ochrony Przeciwpożarowej, Bezpieczeństwa oraz Spraw Obronnych w godzinach służbowych pod nr tel. 2550.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners