Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Makowiecki Band - Can't Get You Out Of My Head
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

17.02
2021
Informacja dotycząca zapisów na szczepienia przeciwko COVID-19

Informacja dotycząca zapisów na szczepienia przeciwko COVID-19

 
Informacja dotycząca zapisów na szczepienia przeciwko COVID-19
Trwa elektroniczna rejestracja na szczepienia przeciw COVID-19 dla nauczycieli akademickich i innych osób prowadzących zajęcia.

 

Koordynatorem ds. szczepień na Politechnice Krakowskiej jest Pani Anna Wiśniewska z Działu Spraw Osobowych i Socjalnych.
 

Do rejestracji na szczepienia mogą przystąpić aktualnie zatrudnieni nauczyciele akademiccy i inne osoby prowadzące zajęcia na PK, urodzeni po 31 grudnia 1955 r. i przed 31 grudnia 2003 r., którzy znajdują się na liście udostępnionej w systemie POL-on przez Ministerstwo Edukacji i Nauki. Nauczyciel akademicki, który pracuje w więcej niż jednej uczelni rejestruje się na szczepienie w uczelni, która jest jego podstawowym miejscem pracy.


Nauczyciele akademiccy oraz inne osoby prowadzące zajęcia na Politechnice Krakowskiej, urodzeni przed 31 grudnia 1955 roku, będą mieli możliwość zaszczepienia się w późniejszym terminie.

 

Zgłoszenia są dobrowolne i trwają do 17 lutego 2021 r. do godz. 15.00.

 

Zgłoszenie na szczepienie należy przesłać w formie elektronicznej na maila: infocovid@pk.edu.pl.

 

W zgłoszeniu należy podać:

1) imię i nazwisko,

2) preferowany punkt szczepienia (z wykazu umieszczonego w systemie POL-on),

3) PESEL,

4) numer telefonu kontaktowego (preferowany jest prywatny numer telefonu komórkowego).

 

Listy chętnych na szczepienia będą weryfikowane przez Dział Spraw Osobowych i Socjalnych oraz przekazywane do Narodowego Funduszu Zdrowia za pośrednictwem systemu POL-on.

 

Osoba wysyłająca zgłoszenie godzi się na przetwarzanie jej danych osobowych przez Ministerstwo Edukacji i Nauki, Ministerstwo Zdrowia, Narodowy Fundusz Zdrowia, Centrum e-Zdrowie oraz jednostkę przeprowadzającą szczepienie. Punkty szczepień będą kontaktować się z zgłoszonymi pracownikami w celu ustalenia terminu szczepień.

 

Dalsze informacje dotyczące szczepień będą podawane w Serwisie Informacyjnym Pracowników PK oraz na stronie głównej Politechniki Krakowskiej, w Informacjach związanych z wirusem SARS-CoV-2.

 

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners