Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Foo Fighters - Breakout
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

01.10
2021
Inauguracja Roku Akademickiego

Inauguracja Roku Akademickiego

 
Inauguracja Roku Akademickiego
2 października o godz. 10.30 na Politechnice Krakowskiej odbędzie się inauguracja nowego roku akademickiego 2021/2022. Ze względów bezpieczeństwa związanych z przeciwdziałaniem zakażeniom koronawirusem SARS-CoV-2, uroczystość będzie miała charakter zamknięty.


W inauguracji wezmą udział tylko władze uczelni, członkowie Senatu Politechniki Krakowskiej i uczestnicy posiedzeń Senatu z głosem doradczym, członkowie Rady Uczelni, przedstawiciele władz państwowych, Kuratorium Oświaty w Krakowie, Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, immatrykulowani, rektorzy uczelni, przedstawiciele firmy Metro Warszawskie Sp. z o.o., osoby uhonorowane odznaczeniami państwowymi i medalami Komisji Edukacji Narodowej, laureaci Nagrody im. Profesora Zbigniewa Engela i Nagrody Fundacji Wspierania Młodych Talentów Profesora Janusza Magiery oraz przedstawiciele fundatorów. Pozostałych Państwa zapraszamy do śledzenia relacji on-line z uroczystości za pośrednictwem serwisu głównego i kanału YouTube uczelni, a także na antenie Radia Nowinki.

 
Inaugurację 77. roku akademickiego na PK poprzedzi Msza Św., która zostanie odprawiona w Bazylice św. Floriana o godz. 9.00. Nie odbędzie się tradycyjny pochód z kościoła na kampus Politechniki Krakowskiej do Międzywydziałowego Centrum Edukacyjno-Badawczego „Działownia” – miejsca uroczystości.
 
Zachęcamy do zapoznania się z poniższym programem uroczystości oraz wirtualnego uczestnictwa.
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners