Morning Parade - 04 Running Down The Aisle

Inauguracja nowego roku akademickiego 2018/19

Dnia 3 października w Międzywydziałowym Centrum Edukacyjno-Badawczym „Działownia" odbędzie się oficjalna inauguracja nadchodzącego roku akademickiego. Dzień ten będzie wolnym od zajęć dydaktycznych.

Program wydarzenia przewiduje m. in. wystąpienie prof. dr. hab. inż. Jana Kaziora, rektora Politechniki Krakowskiej, immartykulację nowych studentów oraz wręczenie wielu nagród osobom zasłużonym. Wydarzenie uświetni występ Krakowskiej Orkiestry Staromiejskiej oraz Akademickiego Chóru PK „Cantata".
Pomimo inauguracji głównej odbędą się również wydziałowe - terminy i daty znajdziecie na stronie uczelni.