Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

JOAN OSBORNE - One Of Us
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

07.06
2017
III Konferencja Naukowa Konsorcjum BazTech

III Konferencja Naukowa Konsorcjum BazTech

 
III Konferencja Naukowa Konsorcjum BazTech
W czerwcu bieżącego roku Politechnika Krakowska będzie pełnić rolę gospodarza III Konferencji Naukowej Konsorcjum BazTech „Bibliograficzne bazy danych: perspektywy i problemy rozwoju”. Wydarzenie zorganizują wspólnie Biblioteka Politechniki Krakowskiej i Biblioteka Główna Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy.

Celem konferencji jest przegląd aktualnych zagadnień związanych z tworzeniem i udostępnianiem krajowych baz danych - bibliograficznych, abstraktowych bądź pełnotekstowych. Intencją organizatorów jest omówienie problemów dotyczących rozwiązań organizacyjnych, metodologicznych i technologicznych, w szerokim kontekście, który pozwoli na wypracowanie kierunków dalszego rozwoju baz danych i bardziej efektywne funkcjonowanie w różnych kanałach komunikacji społecznej. Konferencja ma również na celu upowszechnienie wśród wydawców oraz redakcji polskich czasopism naukowych wiedzy o bazach bibliograficznych oraz zagadnień z nimi związanych.

Zainteresowanych odsyłamy na stronę internetową.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners