Bruce Springsteen - We Take Care Of Our Own

I Turniej Pokoleń w koszykówce

W sobotę odbędzie się pierwszy Turniej Pokoleń w koszykówce na który zapraszają Klub Uczelniany AZS Politechniki Krakowskiej wraz z pierwszoligowym zespołem AZS Politechnika Korona Kraków.

Swój udział w turnieju potwierdziły zespoły KS Korona Kraków, TS Wisła Can-Pack Kraków, MKS Pałac Młodzieży Tarnów oraz TS MOSiR Bochnia.

Areną zmagań będzie Hala Sportowa Politechniki Krakowskiej przy ul. Kamiennej 17. Pierwszy gwizdek zabrzmi 18 listopada o godzinie 9.00. Kibiców odwiedzą wolontariusze akcji „Studenci Dzieciom – Mikołajki”, którzy będą zbierać datki dla dzieci z placówek opiekuńczo-wychowawczych.