Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki - KULTYWATOR
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

03.01
2017
I Targi Mobilności już niedługo

I Targi Mobilności już niedługo

 
I Targi Mobilności już niedługo
11 stycznia br. na Politechnice Krakowskiej odbędą się I Targi Mobilności organizowane wspólnie przez Samorząd Studentów PK, Erasmus Student Network PK i IAESTE PK. Głównym celem Targów jest promocja internacjonalizacji studiów wyższych oraz zagranicznych staży, a także pomoc w poprawnym przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych.

Na Targach Mobilności będą obecni przedstawiciele Biura Karier PK, którzy przedstawią najważniejsze etapy tworzenia CV i listu motywacyjnego w języku angielskim. Z kolei Dział Współpracy Międzynarodowej Politechniki przedstawi ofertę wymian bilateralnych oraz studiów częściowych. Organizatorzy Targów Mobilności zapraszają również na spotkanie ze znanymi blogerami podróżniczymi. W swoim wystąpieniu omówią alternatywne formy podróżowania pokazujące jak łączyć przyjemności z obowiązkami.

I Targi Mobilności odbędą się w środę 11 stycznia 2017 r. w budynku galerii "Gil" przy ul. Warszawskiej 24, w godz. od 10.00 do 16.00. Radio "Nowinki" patronuje tej inicjatywie.

Więcej informacji na Facebooku wydarzenia.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners