Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Chlopcy z Placu Broni - Kiedy juz bede dobrym czlowiekiem
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

18.06
2018
I spotkanie użytkowników QGIS

I spotkanie użytkowników QGIS

 
I spotkanie użytkowników QGIS
W najbliższy wtorek 19 czerwca na Politechnice Krakowskiej spotkają się przedstawiciele szkół wyższych, firm komercyjnych i samorządów by debatować o QGIS - najpopularniejszej darmowej aplikacji do pracy z danymi przestrzennymi.

Aplikację QGIS pierwotnie przygotowano do tworzenia map; jako narzędzie pracy z danymi przestrzennymi. Za sprawą otwartej licencji GPL do projektu włączyli się liczni programiści i naukowcy z różnych krajów i regionów. QGIS użytkują geodeci i inżynierowie, ale również archeolodzy, biolodzy i ekonomiści. Aplikacja działa na wszystkich dostępnych platformach, jest bezpłatna i często wykorzystywana, zarówno przez naukowców, jak i firmy komercyjne. 

I spotkanie użytkowników programu QGIS odbędzie się 19 czerwca br. w Międzywydziałowym Centrum Edukacyjno-Badawczym „Działownia” przy ul. Warszawskiej 24. Ze względu na duże zainteresowanie rejestracja uczestników została już zamknięta.

Organizatorami wydarzenia są: QGIS Polska, Polska Grupa Użytkowników QGIS, Wydział Inżynierii Środowiska Politechniki Krakowskiej oraz Studenckie Koło Naukowe Hydrogeomatyki Szuwarek”.

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z członkiem KN „Szuwarek”, w której można usłyszeć więcej szczegółów.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners