Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Loom - Ptaki (radio edit)
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

11.07
2016
I edycja podyplomowych studiów z rewitalizacji

I edycja podyplomowych studiów z rewitalizacji

 
I edycja podyplomowych studiów z rewitalizacji
Politechnika Krakowska ogłasza nabór i zaprasza na nowe studia podyplomowe. W październiku 2016 r. rozpocznie się pierwsza edycja Podyplomowych Studiów Rewitalizacji, przygotowana i prowadzona przez Instytut Projektowania Miast i Regionów na Wydziale Architektury PK.

Celem studiów jest przygotowanie specjalistycznej kadry o szerokiej, interdyscyplinarnej wiedzy z zakresu rewitalizacji z uwzględnianiem aspektów ekonomicznych, społecznych, prawnych, przestrzennych i środowiskowych. Studia pozwolą na zapoznanie słuchaczy z najnowszymi trendami, badaniami i metodami działań w zakresie terenów zurbanizowanych oraz otwartych, koordynowanych przez lokalną administrację samorządową, których celem jest społeczne, architektoniczne, planistyczne i ekonomiczne ożywienie rewitalizowanego obszaru.

Zajęcia obejmują wykłady, ćwiczenia i seminaria oraz warsztaty projektowe, zakończone egzaminem teoretycznym i pracą dyplomową. Studia będą trwały 2 semestry i będą prowadzone w formie niestacjonarnej. Zajęcia odbywać się będą w piątki i soboty według harmonogramu ustalanego na początku semestru. Zakończone zostaną pracą dyplomową.

Szczegółów szukajcie tutaj: Rewitalizacja - studia podyplomowe

Przypominamy, że ilość miejsc jest ograniczona, a zapisy trwają do 23 września br.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners