Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Tegan and Sara - Closer
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

13.09
2017
Historia z klocków Lego

Historia z klocków Lego

 
Historia z klocków Lego
Wielkie bitwy, imponujące budowle, wydarzenia, które zmieniły bieg historii. Już od 29 września w starym budynku krakowskiego Dworca Głównego będzie można zobaczyć wystawę HistoryLand. Na odwiedzających czekać będą makiety zbudowane z ponad miliona klocków Lego.

W HistoryLandzie spotykają się edukacja, zabawa i nowoczesne technologie. Będzie można zobaczyć miejsca i wydarzenia związane z historią Polski: osadę w Biskupinie, Drzwi Gnieźnieńskie, bitwę pod Grunwaldem, klasztor na Jasnej Górze, bitwę pod Oliwą, obronę Westerplatte, bitwę pod Monte Cassino, Stocznię Gdańską, katedrę na Wawelu i krakowskie Sukiennice.

Twórcy przedsięwzięcia chcą udowodnić, że historię można poznawać w niestandardowy i angażujący sposób. Spora dawka rzetelnej wiedzy zostanie podana w przystępnej i atrakcyjnej oprawie, ponieważ  poszczególne makiety będą prezentowane z wykorzystaniem licznych interaktywnych rozwiązań. Odwiedzający będą mogli np. uruchomić pewne elementy czy efekty specjalne.

Na otwarcie przygotowanych zostanie 10 makiet, ale nie będzie to zbiór skończony, ponieważ HistoryLand ma być cały czas rozwijany i wzbogacany o nowości.

Więcej szczegółów na: historyland.pl.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners