Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

The Roots feat. Cody Chesnutt - The Seed 2.0
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

11.12
2018
Happening akcji pomocy zwierzętom

Happening akcji pomocy zwierzętom

 
Happening akcji pomocy zwierzętom
W czwartek 13 grudnia w w Galerii „Gil” przy ul. Warszawskiej 24 odbędzie się happening Akcji SOS - Uczelnie Schroniskom. Społeczność Politechniki Krakowskiej drugi raz włącza się w pomoc, polegającą na zbiórce karmy, legowisk i lekarstw dla bezdomnych zwierząt.

Podczas happeningu zaplanowano kiermasz, konkursy z nagrodami oraz poczęstunek dla uczestników. Wspólnej zabawie towarzyszyć będzie maskotka, nawołująca do szczególnej hojności dla bezdomnych zwierząt. Początek akcji już o godz. 10:00. Więcej dowiecie się na facebook'u.

Tegoroczna zbiórka karmy, legowisk i lekarstw potrwa do 16 grudnia. Organizatorem wydarzenia na Politechnice Krakowskiej jest Niezależne Zrzeszenie Studentów PK. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z przewodniczącą NZS PK, Patrycją Płanetą, która podczas programu porannego opowiedziała nam o szczegółach akcji.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners