3 Doors Down - It's Not My Time

Hackathon technologii kosmicznych w Krakowie

Po raz pierwszy w Polsce, 20 maja najzdolniejsi studenci i inżynierowie mogą zawalczyć w Hackathonie Technologii Kosmicznych ActInSpace, który w Krakowie organizowany będzie przez Krakowski Park Technologiczny, Centrum Transferu Technologii Politechnika Krakowska i firmę Tech2Market.

Do rywalizacji w ActInSpace 2016 staną równocześnie uczestnicy w 27 różnych miastach 13 krajów Europy. W ramach polskiej edycji - w Krakowie i Warszawie. Najlepsza polska drużyna poleci do Tuluzy we Francji na finał międzynarodowy. Jedną z nagród będzie lot na pokładzie Airbus A310 Zero-G - samolotu treningowego dla astronautów. Inicjatorem całego przedsięwzięcia jest Europejska Agencja Kosmiczna (ESA) i francuski Państwowy Ośrodek Badań Kosmicznych (CNES). Więcej o ActInSpace na www.actinspace.org. Program wydarzenia w Krakowie znajdziecie pod adresem www.actinspace.pl.