Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Oasis - Don't Look Back In Anger
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

16.05
2016
Hackathon technologii kosmicznych w Krakowie

Hackathon technologii kosmicznych w Krakowie

 
Hackathon technologii kosmicznych w Krakowie
Po raz pierwszy w Polsce, 20 maja najzdolniejsi studenci i inżynierowie mogą zawalczyć w Hackathonie Technologii Kosmicznych ActInSpace, który w Krakowie organizowany będzie przez Krakowski Park Technologiczny, Centrum Transferu Technologii Politechnika Krakowska i firmę Tech2Market.

Do rywalizacji w ActInSpace 2016 staną równocześnie uczestnicy w 27 różnych miastach 13 krajów Europy. W ramach polskiej edycji - w Krakowie i Warszawie. Najlepsza polska drużyna poleci do Tuluzy we Francji na finał międzynarodowy. Jedną z nagród będzie lot na pokładzie Airbus A310 Zero-G - samolotu treningowego dla astronautów. Inicjatorem całego przedsięwzięcia jest Europejska Agencja Kosmiczna (ESA) i francuski Państwowy Ośrodek Badań Kosmicznych (CNES). Więcej o ActInSpace na www.actinspace.org. Program wydarzenia w Krakowie znajdziecie pod adresem www.actinspace.pl.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners